Pizza Zakopane - dowóz

Szybka dostawa na telefon!

tel. 570-123-735

Hawajska

Pizza hawajska jest uwielbiana przez dzieci a także przez wiele osób dorosłych. Nie wszyscy wiedzą, że pizza ta ma również wielu przeciwników, a we Włoszech jest uznawana za profanację smaku! Skąd się zatem wzięła idea słodkiej pizzy? Na taki szalony pomysł wpadł pewien Kanadyjczyk w latach 70-tych XX wieku, pierwotnie był to eksperyment kulinarny ale dość szybko się przyjął i dziś pizza hawajska jest już obecna na całym świecie, z Hawajami włącznie, choć nie stamtąd pochodzi (podobnie jak placki po węgiersku nie mają nic wspólnego z kuchnią węgierską).

Słodki smak ananasów doskonale komponuje się z sosem pomidorowym (pomidory zresztą to też owoce, a nie warzywa jak wielu mylnie sądzi) oraz z kurczakiem i kukurydzą. Jakby ktoś chciał jeszcze bardziej sprofanować włoską pizzę, to może jeszcze dodać słodki ketchup.

Pizza hawajska z dowozem to świetny pomysł, jeśli odwiedziliście Zakopane i macie ochotę zjeść coś pysznego bez wychodzenia z pokoju. Szybki dowóz jest gwarancją dobrego smaku, dlatego zamawiając pizzę u nas możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań aby Wam smakowało!

Składniki

pngegg
sos pomidorowy
ser mozzarella
świeży kurczak
ananas
pizza-kukurydza-zakopane
kukurydza
Scroll to Top