Pizza Zakopane - dowóz

Szybka dostawa na telefon!

tel. 570-123-735

Wegetariańska

Pizza wegetariańska z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników, w miarę jak zyskuje na popularności wegetariański styl życia i odżywiania się. Pizza doskonale wpisuje się w ten trend, ponieważ zarówno ciast na pizzę jak i dodatki mogą być całkowicie wegetariańskie. Jeśli zaś chodzi o wegan to na razie jeszcze nie wymyślono smacznego zamiennika roślinnego dla sera, ale można się spodziewać że za jakiś czas i ta przeszkoda zostanie usunięta. Póki co możemy zaproponować wszystkim wegetarianom przepyszną pizzę, przygotowaną na tradycyjnym cieście drożdżowym z mąki pszennej. Na niej paski kolorowych papryk, krążki czerwonej cebuli, pieczarki i kukurydza oraz plasterki pomidorków koktajlowych. W tej przepysznej pizzy wegetariańskiej nie zabrakło sera, czyli małych kulek mozzarelli.

Wegetarianizm to świadome i celowe wyłączanie z diety mięsa, w tym ryb i owoców morza. Wiąże się również z unikaniem innych produktów pochodzenia zwierzęcego, w szczególności pochodzących z uboju, takich jak smalec lub żelatyna. Coraz więcej osób decyduje się na wegetarianizm, zwłaszcza w krajach o wysokiej stopie życiowej, mających dostęp do różnorodnych i pełnowartościowych produktów roślinnych. Główną motywacją do odrzucenia mięsa i produktów odzwierzęcych jest troska o zdrowie i życie swoje i zwierząt.

Wychodząc naprzeciw tej tendencji każda szanująca się pizzeria ma w swojej ofercie co najmniej jedną pizzę wegetariańską. W naszej ofercie również znajdziecie pizzę bezmięsną, a szybki dowóz jest gwarancją pysznego posiłku, gdy akurat spędzacie urlop w Zakopanem.

Informacja dla osób świadomych, zwracających szczególną uwagę na aspekt zdrowotny: w procesie przygotowywania, pakowania i transportu nasze pizze nie mają styczności z aluminium – nie używamy aluminiowych naczyń, łopat do pieca i folii do pakowania – dzięki temu masz pewność, że nie spożywasz aluminium w postaci mikrocząsteczek (które są toksyczne bardziej od cząsteczek mikroplastiku).Składniki

pngegg
sos pomidorowy
ser mozzarella
świeże pieczarki
cebula
pizza-kukurydza-zakopane
kukurydza
pizza-zakopane-zielenina-zdrowa
zielenina
czerwona-papryka
świeża papryka
pomidory
pomidorki koktajlowe
Scroll to Top